Favorite

ico-3

INFRASTRUCTURE

We have our own fleet of service cars and our headquarter has well stocked large area warehouse enabling the implementation of large projects and orders right away.

ico-1

KNOWLEDGE

Our representatives guarantee the highest quality of customer service as well as bring the ins and outs of antitheft devices at an affordable and comprehensive level.

ico-2

EXPERIENCE

We completed over 8000 different projects in Poland and abroad also for an international clients who has thousands of branches across Europe.

ico-4

POSSIBILITIES

Our service bases are located in different regions of Poland also serving neighbouring countries. A wide network of reliable partners help us to realize orders at more distanced countries.

Nova - systemy antykradzieżowe

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości systemy antykradzieżowe. Proponujemy niezawodne bramki do sklepów, które pozwalają zachować najlepsze standardy bezpieczeństwa i ochronić firmę przed działaniami nieuczciwych klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze zróżnicowanym katalogiem, w którym dostępne są nowoczesne detektory i bramki z ekranowaniem bocznym. Zapewniamy sprawny transport i montaż systemów w Poznaniu i okolicach.

Bramki antykradzieżowe i zabezpieczenia sklepów

Szczegółowe opisy produktów dostępne są w katalogu online. Modele bramek antykradzieżowych różnią się od siebie funkcjami, estetyką i dostosowaniem do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Istnieje możliwość zastosowania:

  • efektownego podświetlenia LED,
  • licznika przechodzących osób,
  • wykrywacza aluminium i magnesu,
  • powierzchni reklamowej.

Klienci mogą zamówić bramki akustomagnetyczne, radiowe i elektromagnetyczne. Ciekawą opcją jest wybór hybryd łączących te rozwiązania. Systemy doskonale sprawdzają się w małych i dużych sklepach. Podnoszą poczucie bezpieczeństwa wśród personelu i błyskawicznie informują o pojawiających się zagrożeniach. Wśród sprzedawanych produktów znajdują się również:

  • dezaktywatory,
  • weryfikatory,
  • klipsy z funkcją alarmu,
  • wykrywacze toreb aluminiowych.

Akcesoria antykradzieżowe i systemy kamer CCTV można kupić w korzystnych cenach. Zapewniamy praktyczne rozwiązania dla właścicieli sklepów dysponujących różnym asortymentem, w tym marketów, punktów handlowych z odzieżą, żywnością, prasą i materiałami budowlanymi. Detektory bywają wykorzystywane również w bibliotekach i pozwalają chronić cenne zbiory.

Oferujemy najlepsze bramki antykradzieżowe w Poznaniu, a usługi nie ograniczają się do sprzedaży produktu. Dostarczymy zamówiony towar pod wskazany przez klienta adres i zajmiemy się jego sprawnym montażem. W razie pytań chętnie pomożemy w dopasowaniu odpowiedniego systemu i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości techniczne. Naszą misją jest zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa. Stale śledzimy rozwój branży, a do katalogu wprowadzane są innowacyjne bramki do sklepów i akcesoria antykradzieżowe do istniejących już systemów.